Nejamk batų, jei turi ką veikti. Arba dar vienas apie blogus žmones*

Pastaruoju metu matyt saule spinduliuoja daug įniršio, o mėnulis prisitraukęs arčiau mūsų, nes susiduriu su neįtikėtinu kiekiu debilu arba šiaip blogų ir bjauraus elgesio žmonių. Čia aišku yra subjektyvu, nes anie analogiškai galvoja apie mane, bet tuo mūsų gyvenimas ir gražus.

Jau nekalbėsiu apie FB Feminizmo grupę, kur karts nuo karto nesusivaldau įkišti savo trigrašio, šį kart įkišau ne ten kur reikėjo ir gavau iš neskustos pažasties per snapą, taip susibėsojau, kad net panaudojau BLOCK funkciją pirmą kartą trumpame FB gyvenime. To pasekoje nebegalėjau dalyvauti ir pačioje diskusijoje, kas, tikėkimės, sutaupė porą pilkųjų ląstelių.

Nes didysis grūzas tikrai ne dėl piktos feministės, ar ilgakojės mamytės, kuri besikarstydama ant vaikiškų laipynių nuspyrė mano vaiką ir ėmė iš to juoktis. Mamytė tik buvo last drop šitam įrašui, panašiai, kaip ir šakų krūva, suversta Šiauliuose vidury gatvės, ant kurios vos neparsijobinau ir nesudaužiau savo seno but lovely iphone‘o.

Didžiausią piktumą laikau ant svoločių e-pardavėjų skambiu pavadinimu jamkbatus.lt, kurie išsipisinėja iš kliento, nepristato batų laiku, o babkes reikia išsimušti mentų pagalba. Ir dar pisa protą man, kad parašiau neigiamą atsiliepimą internetuose, grasindami pateikti man sąskaitą už prarastus klientus :D atsibundi, email, grasinimas :D šiandien buvau nuėjus į mentūrą, savo noru, savo kojom, pašnekėjau su labai maloniu tyrėju ir išėjau nusiraminus. Trečiam komisariate yra tekę ir anksčiau pabuvoti, kadų kadais esu prigauta su dlighto bonke prie Galeros, esu ten sriūbavus, kai bomža nupyzdino tašę su visu gyvenimu, esu pridavus pirštų antspaudus, kai kažkas apvogė darbovietę ir visi darbuotojai buvo priversti tapti įtariamaisiais. Ai dar kažkada esu ten ieškojus savo girto dabarjau vyro, kai buvo dingęs, bet, pasirodo, tesiaiškino santykius su ultrom Pilėnuose. Žodžiu faina mentūra ten, pilna žulikų, prostitučių ir apsišniojusių hipsterių. Viskas okei. Po pokalbio su tyrėju ir advokato konsultacijos (taip, pasirodo, galima internetu pateikt klausimą advokatui :D) nusprendžiau čia sukelti visus pokalbio su jamkbatus.lt atstovais (?)

Toks auksas tiesiog negali likti dviejų žmonių inboxe, jį reikia viešinti ir platinti, nes ko jau ko, bet nesąžiningų, savo klaidų nepripažįstančių ir „ateik tau nieko nibus“ filosofiją taikančių fyfų aš labai nemėgstu.

Pastarosiomis dienomis labai dažnai prisimenu savo mylimos mamos vartotus skambius posakius: „sunku vienai protingai tarp durnų“; „neliesk šūdo, pats smirdėsi“ ir „geros pamokos brungiai kainuoja“.

Šiandien dar sužinojau, kad „grasinimas“ pas mentus yra išskirtinai grasinimas fiziniu susidorojimu, finansinis susidorojimas neįeina į grasinimo apibrėžimą. Taip pat sužinojau, kad trečio komisariato priėmime dirba Livos („Gautas Iškvietimas“) prototipas :) čia gerąja prasme. Liva zjbys.

Screenai liaudies teismui. Duokit duonos ir žaidimų. Visos gramatyčnos klaidos yra tyčinės.

Negavau jokio atsakymo, buvo penktadenio vakaras, pirmadienį jau būčiau turėjus rašyti vartotojų teisėms, o to daryti LABAI nenorėjau, nes jų procesai užtrunka, o aš turėjau išvažiuot atostogų. Ai vpizdu, sakau, pateiksiu mentams, žiūrėsiu, kas iš to. Jiems nusiunčiau skundo screenshotą. Po poros val padarė pervedimą. Dar po poros val, naktį, pasipylė pirmi marozni grasinimai, ko pasekoje parašiau taip jų nemėgstamą atsiliepimą internete (ok daug kur internetuose)

Ryte radau emeilą iš jų ir iš OPAY, kad grąžinimą atliko.

Toliau rašė man į FB, kol neužblokavau

Kadangi neturėjau teisės skųstis, parašiau atsiliepimą skundziu.lt

Tolimesnis susirašinėjimas vertas aukso puodo. Dabar žiūriu, kaip aš turėjau kantrybės jiems kažką aiškinti ar bandyti įrodyti.

Vėl parašiau atsiliepimą internete, kad jie man grasina. Bijau, kad atvejis prarastas. Jau tų komentarų nebekopinsiu, ponia vis kitu vardu pasivadinusi neigia savo kaltę ir kaltina mane šmeižtu :) mano komentarai išseko :D

Tokia štai story, sumečiau viską krūvon, kad turėti patogiai, jei ką.

Iš kart perspėju, kad visus dibiliškus komentarus iš jamkbatų atstovų, kokiu vardu jie bebūtų pasivadinę, TRINSIU NX.

1 laik’as

, , , , , , , , ,

Vieta jūsų įžvalgoms :

Išsikalbėk ir būsi išklausytas

PAGRAŽINK KOMENTARĄ:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Užsisakyti šias įžvalgas
«